Виготовлення на замовлення горизонтальних жалюзі у Дніпрі

Головна / Горизонтальні жалюзі

Калькулятор Горизонтальних жалюзі

Горизонтальних жалюзі

Колір:

Ширину (у мм):

Висоту (у мм):

Клас:

ЕКОНОМ: вироби із застосуванням комплектуючих класу економ (як у всіх);

СТАНДАРТ: вироби з використанням дорогих, високоякісних, комплектуючих (Польща, Швеція);

EUROSTANDART: вироби з європейських комплектуючих + додатково металовироби та твісти для швидкого монтажу. Упаковка в тубус PVC;

ЛЮКС: комплектація - СТАНДАРТ. Каксімальное перекриття ламелі за рахунок зміщеного отвору під шнур і кроку драбинки 18мм;

ЕЛЕГАНТ: комплектація - СТАНДАРТ. Карниз, драбинка тасьма і шнур білого кольору; декоративний карниз - в колір стрічки.

ХВИЛЯ: комплектація - СТАНДАРТ. Хвилеподібний профелірованіе ламелей. Оригінальний дизайн. Нестандартне рішення оформлення вікон.

б.0: Біла основа - карниз, драбинка, шнур білого кольору

Нижня фіксація:

Встановлення:

Не треба
Треба

Виберіть вид, колір та розмір.

 • Виклик замірника по Дніпру - 100 грн.
 • Доставка по місту Дніпро - 50-150 грн.
горизонтальне жалюзі
горизонтальне жалюзі
горизонтальне жалюзі
горизонтальне жалюзі
горизонтальне жалюзі
горизонтальне жалюзі
горизонтальне жалюзі

Найперші і по сьогодні затребувані - це звичайно ж горизонтальні жалюзі. Як і раніше, сучасні жалюзі на вікна складаються з поперечних пластин "ламелі" які шириною 16 мм і 25 мм. Між собою вони з'єднані системою, що управляється тростиною і шнуром. Можна регулювати - підйом, опускання або фіксувати під кутом, налаштовуючи потрапляння світла в приміщення. Жалюзі металеві купити сьогодні можна в абсолютно будь-якому забарвленні, але при цьому фарба є екологічно чистою і стійкою до впливу сонячних променів. Захист від сонця не єдина причина, щоб купити жалюзі на вікна. Вони прості в експлуатації і доповнюють дизайнерські рішення практично в будь-яких житлових приміщеннях.

Для яких об'єктів застосовуються горизонтальні жалюзі

Установка жалюзі на вікна оптимальне рішення для дизайну кухні, офісу, адміністративних приміщень, а також магазинів, ресторанів та іншого. Кімнатні жалюзі можуть подарувати справжній затишок і підкреслити дизайн, завдяки різноманітності забарвлень. У той час, як жалюзі на кухні сподобаються будь-якій господині не тільки своєю практичністю, а й елементарним доглядом за ними. Жалюзі в спальню допоможуть відрегулювати потрапляння сонячних променів під настрій, а жалюзі для офісу не тільки приховають робочі процеси, а й естетично увіллються в діловий інтер'єр.

Як замовити горизонтальні жалюзі

Горизонтальні жалюзі на пластикові вікна і балкон пропонуємо замовити в нашій організації. Ми маємо більше 70 кольорів в каталозі, за яким можна вибрати будь-який вподобаний, за найкращими цінами в Дніпрі. Жалюзі горизонтальні виготовлені на замовлення, бездоганно підходять для будь-якого типу кріплення - до стелі, стіни, у віконний отвір і на кожен склопакет. Залежно від потрібного типу кріплення буде залежати розмір віконних жалюзі.

Замовити жалюзі онлайн можна після самостійного підрахунку на нашому калькуляторі, якщо впоралися з попередніми вимірами. Заявка легко оформляється у нас на сайті і по завершенню процесів виготовлення жалюзі відправляються в будь-яке місто України, а в Дніпрі можуть бути доставлені кур'єром прямо за вказаною адресою. Розмова з менеджером офісу займе пару хвилин, за які він проконсультує з усіх питань в звичайний робочий час. Також пропонуємо купити жалюзі в Дніпрі під ключ.

Чому саме ми?

 • Виїзд майстра на точний вимір зі зразками жалюзі;
 • Виробники кращі за ціною і якістю для нашого споживача - Польща і Швеція;
 • Найкоротші терміни виготовлення від 2-х днів, після підтвердження замовлення;
 • Замір і установка можуть бути проведені нашим майстром в Дніпрі;
 • Надаємо запасні комплектуючі;
 • Відправка поштою горизонтальних жалюзі по Україні;
 • Калькулятор на сайті дасть відразу відповідь за ціною на жалюзі горизонтальні;
 • Гарантія 2 роки на наші жалюзі при наявності квитанції;
 • Більше 1000 позитивних відгуків за 8 років роботи.
Контактна інформація