Вертикальні жалюзі в Дніпрі

Головна / Вертикальні жалюзі

Калькулятор вертикальних жалюзі

вертикальні жалюзі

Ширина ламелі:

Тканина:

Ширину (у мм):

Висоту (в мм):

Тканеві вертикальні жалюзі часто сприймаються як звичайні штори, а в домашніх умовах можуть декоруватися повітряними фіранками і навіть ламбрекенами. Їх вибирають для приватних будинків, квартир, шкіл, офісів та інших адміністративних, і не тільки приміщень. Стиль і вишуканість вертикальних жалюзі сьогодні на належному рівні, і кожен інтер'єр знайде свою харизму серед 75 колірних рішень, що є у нас в каталозі. Ширина ламелі 125 і 89 мм з ними легко можна створити ефектний вигляд в будь-якому дизайні. Елементарний догляд і зручна експлуатація теж служать частими факторами для вибору вертикальних тканинних жалюзі в Дніпрі. У наших конструкціях використовується алюмінієвий карниз де розташована система управління, якій можна налаштувати на потрапляння променів сонця, відкрити або повністю закрити жалюзі від яскравого світла і сторонніх очей.

Чому вертикальні жалюзі - найпопулярніша захист від сонця в офісних та навчальних приміщеннях?

Вертикальные жалюзи

Велике значення на замовлення вертикальних жалюзі має їх функціональність і в той же час візуальне сприйняття. Тканинна фактура звична для оформлення віконних прорізів і легкі ламелі дають відчуття звичайних штор. Офісні та шкільні приміщення дуже часто намагаються купити вертикальні жалюзі з огляду на їх зручне очищення. Для цього необхідно просто їх пропилососити, а для додаткової обробки використовується звичайна волога госп-серветка. Для величезних віконних прорізів це найкраще рішення так-як звичайні штори потребують більшої уваги до догляду - спеціалізоване прання, а іноді послуги хімчистки, а також прасування. До того-ж, виготовлення вертикальних жалюзі можливо по точним параметрам віконного отвору, а це значить, що зайва площа охоплена не буде і тим самим експлуатація їх, не потребуватиме додаткових зусиль в догляді.

Як замовити вертикальні жалюзі?

Замовити вертикальні жалюзі просто. На нашому сайті легко дізнатися вартість вертикальних жалюзі за допомогою калькулятора онлайн, а більш точну суму скаже менеджер в телефонному режимі. Якщо територіально Ви перебуваєте в Дніпрі, наш співробітник може зробити всю роботу "під ключ":

  • виїхати на вимірювання із зразками й каталогом,
  • зробити точний вимір,
  • після виготовлення від 1 до 2 тижнів, приїхати і встановити жалюзі.

Виробник - Польща, що в ціні на жалюзі дуже вигідно і якість, при дбайливій ​​експлуатації, відповідає всім параметрам практичності й добротності. Більш того, можна самостійно оформити замовлення по телефону, а потім отримати кур'єром жалюзі за адресою або забрати з нашого офісу особисто. Разом з тим, замовити жалюзі можна з будь-якого міста України з доставкою поштою.

Варіанти установки вертикальних жалюзі

Варіанти установки вертикальних жалюзі

Варіанти відкривання вертикальних жалюзі

Варіанти відкривання вертикальних жалюзі

Чому варто вибрати саме нашу компанію?

вертикальные тканевые жалюзи
  • Наша організація пропонує різні види жалюзі в будь-які приміщення.
  • Заміряємо і встановлюємо в зручний час для замовника.
  • Всі роботи "під ключ" в Дніпрі і його ближніх районах.
  • Надсилаємо жалюзі в будь-яке місто України.
  • Європейські стандарти роботи вже більше 8 років.
  • Наявність в "арсеналі" подяк від клієнтів - наша гарантія.

Найшвидший спосіб доручити нам роботу - це подзвонити менеджеру та дізнатися важливі деталі співпраці - за 3 хвилини.

Контактна інформація