Виготовлення та ремонт антимоскітних сіток
на вікна та двері в Дніпрі
За 1-3 дні!

Головна / Виготовлення та ремонт антимоскітних сіток

Калькулятор Москітних сіток

москітні сітки

Вид:

Колір:

Ширину (у мм):

Висоту (у мм):

Виберіть вид, колір та розмір

 • Виклик замірника по Дніпру - від 200 грн.
 • Доставка по місту Дніпро - від 200 грн.
 • Установка віконної сітки на петлі - 250 грн.

Москітні сітки - користуються популярністю, і є невід'ємною частиною металопластикових конструкцій. Відкриваючи вікно або двері, забезпечується надійний захист перш за все - від комах і дрібного літаючого сміття. І звичайно ж така комплектація вікна чи двері, убезпечить домашніх тварин від випадіння з вікна або балкона.

Як замовити москітну сітку в Дніпрі

Компанія «Terem-OK» виконує комплекс робіт по установці москітних сіток в Дніпрі і за його межами. Організація пропонує - найдоступніші універсальні сітки в алюмінієвих рамах, з усією супутньою комплектацією. Також готова підтримати Замовника на всіх етапах:

 • допоможе зняти правильні розміри вікна або двері - під москітну сітку;
 • виготовить і укомплектує, в залежності від модифікації конструкції;
 • доставить і встановить з гарантією від 6 місяців.

Компанія «Terem-OK» забезпечена власним виробництвом, і виготовлення сітки може зайняти всього лише пару годин. Москіткі виготовляються з більш міцного алюмінієвого матеріалу і мають більш тривалий термін служби, на відміну від пластикових.

Як самостійно заміряти москітну сітку

Схема виміру москітної сітки

Компанія «Terem-OK» надає Замовнику право вибору, на платний виклик замірника або самостійне зняття мірок з вікна, для подальшого виготовлення сітки.

Для самостійного виміру необхідно скористатися звичайною рулеткою, що дозволить зняти більш точні мірки без провисання лінії проміру. Таким чином потрібно виміряти ширину і висоту від ущільнювача до ущільнювача світлового прорізу точно до мм без округлення - куди планується виготовлення внутрішніх сіток. Для замовлення зовнішніх сіток необхідно - висота = висота отвору + 44 мм, і ширина = ширина отвору + 44 мм, що і буде розміром до виготовлення зовнішніх сіток. Також існують деякі чинники, що варто врахувати при замовленні москітної сітки, а саме:

 • глибина установки рами (рельєфність профілю стулки вікна);
 • відстань укосів по відношенню до рами;
 • можливий спосіб кріплення;

Наша організація не несе відповідальності за самостійні виміри, тому слід більш уважно визначити точні параметри до міліметра або викликати майстра нашої компанії.

Як встановити віконну москітну сітку

Установка москітної сітки

Установка рамної москітки не складе труднощів, але тільки в разі ознайомлення з попереднім вивченням процесу. Готова рамна внутрішня москітна сітка виноситься на зовнішню сторону вікна, а потім по формі затягується назад в отвір, після чого її необхідно зафіксувати z-образним гачком. Зовнішні сітки встановлюються в пластикові "кишеньки" або на петлі з можливістю відкривання в протилежну сторону від стулки вікна.

Переваги внутрішньої москітної сітки

Внутрішні рамкові сітки на відміну від зовнішніх - фіксуються всередині світлового прорізу, що забезпечує їм міцне кріплення, без втручань в загальну конструкцію. Тоді як зовнішня - вимагає монтажу зовнішніх куточків до загальної рамі конструкції, і не маючи міцної фіксації - не стійка до поривів вітру, а також до випадання з вікна тварин. Існують також москітні сітки на петлях, які кріпляться до рами із зовнішнього боку, але при цьому можуть фіксуватися в закритому положенні, за допомогою магнітів або засувки.

Для визначення виду москіткі можна викликати нашого майстра на замір, і визначити вид сітки, який буде більш відповідний до конструкції.

Москітна сітка на двері

Дверная сетка

Двері в експлуатації завжди частіше задіюється, і відповідно з таким навантаженням дверна москітка виготовляється з міцніших матеріалів:

 • алюмінієва рамка посиленого профілю 25х17 мм;
 • спеціальні металеві або пластикові петлі;
 • двері виконується з перемичкою (імпостом) по центру, що додає міцності;
 • а також фіксатори, магніти і ручка.

Вона легко знімається і також просто стає назад, тому догляд за нею досить легкий.

Вартість дверних москітних сіток

Дверна сітка (пластиковий кріплення) - 900 - 950 грн.

Дверна сітка (металеві кріплення) - 1100 грн.

Дверна сітка великих розмірів - за фактом.

Установка - 300 грн.

Перетяжка дверної сітки (робота майстра + полотно + джгут) - 250 грн.

Ремонт москітних сіток у Дніпрі

Комплектуючі для москітних сіток

З часів, полотно на москітних сітках може порватися, тому рекомендується його замінити для ефективного захисту від комах. Виходячи з досвіду, найчастіше на москітних сітках ламаються: ручки, кріплення для зовнішньої москітної сітки та пластмасові куточки, на яких тримається профіль сітки. Тому, якщо у вас зламалася москітна сітка, знайте - її можна підкорити.

Практично будь-яка москітна сітка підлягає ремонту. Найчастіше є потреба в заміні деталей, а іноді можна перетягнути полотно. Зверніться в нашу організацію з описом деталей зносу, і отримаєте вичерпну інформацію щодо технічного обслуговування вашої москіткі.

Для Вашої зручності та економії часу, наш майстер виїжджає додому з інструментами та комплектуючими. Час перетяжки однієї сітки займає від 20 до 40 хвилин.

Компанія «Terem-OK» надає доступні ціни на москітні сітки у Дніпрі. Прорахунок можна провести скориставшись Калькулятором, що розташований на сайті, а також можна зателефонувати менеджеру офісу і викласти деталі замовлення.

Залишити заявку на виклик майстра - можна просто на сайті або по телефону.

зовнішня москітна сітка
внутрішня москітна сітка
москітна сітка на петлях
Дверна москітна сітка
Контактна інформація