Тканинні рулонні штори у Дніпрі

Головна / Рулонні штори

Калькулятор тканинних ролет

Рулонні штори

Тканина:

Система:

Ширину (у мм):

Висоту (у мм):

Тканинні ролети або рулонні штори - це одна і та ж назва, та складаються вони з єдиного полотна намотаного на вал, який може бути відкритого або закритого типу. Тканинні основи бувають прозорі, напівпрозорі і світлонепроникні. Тканинні рулонні штори кріпляться до стіни, стелі або рами, й мають бездоганну функцію поєднання з будь-яким стилем інтер'єру. Забарвлення тканинних полотен, а також їх текстура також різноманітна - льон, бавовна, поліестер з віскозою, сатином, бавовною або складаються з чистого поліестеру. Цей чудовий елемент має антистатичні, пиловідштовхуючі та антибактеріальні властивості, що відображено в зручності й простоті догляду за тканинними рулонними шторами. Замовити в Дніпрі рулонні штори можна з механізмом ланцюжка або ланцюгово-пружинним механізмом.

 • Ланцюговий - найпопулярніший, який супроводжується перетягуванням ланцюжка з пластика та фіксацією механізму на потрібній висоті
 • Ланцюгово-пружинний - регулювання висоти проводитися пружинним способом.

ВИДИ РУЛОННИХ ШТОР відкритого, закритого і "П" - образнова типу

Виды тканевых роллет

Тканинні рулонні штори відкритого типу розроблені простим пристроєм з обтяжувальною планкою понизу штори, яка кріпитися до фіксаторів внизу. Механізми можуть бути класично ланцюговими або пружинними. Встановлення рулонних штор передбачена - віконний проріз, стеля, стіна.

Тканинні рулонні штори закритого типу або "П" образного з направляючими передбачають наявність короба, що закриває вал намотування ролл-штори. Монтаж виконується спільно з направляючою планкою по якій буде ковзати полотно. При встановленні рулонних штор в компактний короб виключаються:

 • зазори між вікном і рол-шторою;
 • механічні пошкодження полотна штор;
 • накопичення пилу при рідкісному використанні;
 • пошкодження механізмів ролет;
 • без свердління віконного профілю.

Короба мають компактні розміри, відмінно поєднуються з металопластиковими вікнами і маючи П-образну систему притисків - ролл-штора не провисає наприклад, при провітрюванні, а щільно прилягає до вікна. Вал з коробом може кріпитися як до рами, так і до стіни або стелі.

Як замовити Тканинні ролети?

Вибрати рулонні тканинні штори в Дніпрі або територіально перебуваючи в іншому місті України - дуже легко. Звернувшись до менеджера Terem-OK, всі головні питання будуть швидко вирішені:

 • які рулонні штори підійдуть в дитячу?
 • тканинні рулонні штори в офіс - фактури, колір, тип?
 • яка тканина на рольшторах краще підійде в вітальню?
 • який тип кріплення вибрати, а також з багатьох інших питань можна звернутися за консультацією до фахівців.

Замовити тканинні ролети в Дніпрі є можливість "під ключ". На індивідуальне вимірювання виїжджає досвідчений фахівець з каталогом тканин, а також зі зразками систем відкритого і закритого типу. Після виготовлення виконується установка роллштор нашим майстром або є варіант самовивозу та особистого монтажу.

Замовити тканинні рулонні штори онлайн можна в телефонному режимі з детальною інструкцією по виміру, від майстра Terem-OK. Після виготовлення - відправка проводитися в будь-яке місто України.

Чому варто вибрати саме нашу компанію?

Контактна інформація