Рулонні штори День-Ніч на замовлення в Дніпрі

Головна / Рулонні штори "День-Ніч"

Калькулятор рулонних штор День-Ніч

день ніч жалюзі

Тканина:

Система:

Ширину (у мм):

Висоту (в мм):

Подвійні рулонні штори день-ніч або "Зебра" - це особливий різновид рольштори, де полотно функціонує в два шари які рухаються паралельно. Тканина має між собою вал-обтяжнювач та регулюється за допомогою ланцюжка. Унікальність конструкції полягає в двувидному цілісному матеріалі з чередующимися смугами прозорими з щільними по горизонталі, утворюючи повне або часткове попадання світла. Функціональність полягає в регулюванні світла чергуванням смуг або повному піднятті рольштори.Замовити ролети день-ніч в Дніпрі можна під дизайн приміщення в будь-якому кольорі.

Ролети день-ніч закритої системи

Ролети по системі день ніч мають кілька модифікацій:

 • закриті в короб, а по-іншому касетні;
 • вільно висять, по-іншому відкриті;
 • вільно висяча для прорізів з великою площею.

Вибір рулонних штор день ніч починають саме з модифікацій, а колір та інші індивідуальні параметри вже вторинні, але купити готові ролети день ніч в Дніпрі не вийде - через часті невідповідності розмірам, що веде до порушення функцій їх експлуатації.

Види систем

Касетні рулонні штори день ніч встановлюються на пластикові вікна в спеціальні короби зі стулкою, і візуально виглядає як одна цілісна конструкція. Кольори коробів підбираються індивідуально. Монтаж короба виконується на двосторонній скотч або методом свердління саморізами, а бічні напрямні штапики плоскі або С-образні монтуються тільки на скотч. Переваги касетних ролет день ніч в щільному притиску до вікна і при його повному або частковому відкритті, виключається ефект парусника.

Рулонні штори день ніч відкриті - це економ-варіант з відсутністю короба на рулоні, а в обмін напрямних, встановлюється волосінь для фіксації ролштори збоку. Кріплення можливо на саморізи або кронштейн, що навішується на відкриваючу стулку вікна.

Рулонні штори день ніч нестандартні з максимальним розміром 3 метра, встановлюються в основному без напрямних для вільного функціонування полотна з великою площею. Для вала намотування використовується труба більшого діаметру і кріплення виконується тільки саморізами до більш щільного заснуванню - дерево, бетон та інші міцні основи стін. До подібних моделей можна застосувати вид вільно-висячих рольштор або установка в короб.

Всі види ролет день ніч - управляються за допомогою ланцюжка.

Як замовити рулонні штори "День - ніч"

ролеты зебра или день-ночь

Для оформлення замовлення тканинних рольштор день ніч необхідно попередньо, знявши необхідні розміри і визначившись з видом жалюзі, прорахувати попередню вартість рольштор день ніч на нашому онлайн калькуляторі. Дзвінок до менеджера набагато спростить завдання і на всі питання консультант дасть швидкі і вичерпні відповіді.Рулонні штори зебра в Дніпрі виготовляються під замовлення з виїздом співробітника на індивідуальне вимірювання. Майстер привозить з собою зразки полотен, а також системи для спрощеного вибору виду монтажу ролет. Після виготовлення виконується установка рулонних штор день ніч і при необхідності детальне ознайомлення з функціонуванням ролет.

Замовити рулонні штори день ніч по Україні онлайн можна на нашому сайті 24/7:

 • Менеджер дасть детальні рекомендації по правильним вимірами самостійно.
 • Вибір типу системи і кольору проводится також у телефонному режимі.
 • Прийме заявку на виготовлення, в момент готовності - ролети відправляються поштою.
 • По отриманню, в телефонному режимі майстер ознайомить з деталями самостійного монтажу - якщо не передбачений виклик установника за місцем проживання.

Чому саме ми?

 • Більше 8 років виробничого досвіду.
 • Розраховуємо до міліметра на вимірах.
 • Оптимальна ціна рулонних штор день ніч = якість.
 • У нас можна замовити рольштори не виходячи з дому.
 • Приймаємо оплату готівкою і на карту.
 • Доступні ціни монтажу жалюзі в Дніпрі.
 • Відправляємо в усі міста України.
Контактна інформація