Переваги та можливості фурнітури Vorne

Головна / Заміна фурнітури / Фурнітура Vorne

Наскільки функціональні?

Зі ступеневою системою провітрювання "Vorne" забезпечується контрольоване, поступове провітрювання з вузьким або широким відкриттям, залежно від климату.

Завдяки захисту від помилкового використання "Vorne", забезпечуеться його правильне використання, постійна робота віконної стулки на одному рівні і запобігання провисання стулки.

Гальмівний механизм на петлях "Vorne", запобігає мимовільному швидкому повороту стулки. Коли вікно знаходиться в відкрітому положенні, завдяки фіксатору ножиць забезпечується запобігання зачинення вікна вітром.

Система пріоритетного використання "Vorne" запобігає відкриття вікна на 180*, тим самим виконує функцію безпеки для дітей.

Наскільки надійні?

Цапф противовзломной фурнітури

Відчинення найслабкішої ланки захисту осель- вікон і балконних дверей, займає в зловмисників всього декілька хвилин. З точки зору безпеки, наша ціль - якомога більше ускладнити для них цю справу.

В безпечних системах "Vorne", завдяки грибковим цапфам, розташованим в багатьох точках, а також завдяки сталевим елементам, повністю забезпечується захист від відкриття вікна методом підняття стулки або розширення віконної рами.

Наскільки герметичні?

Завдяки регульованій запірній цапфі в продукції "Vorne" легко налаштовуеться щільність затискання прокладки, чим забезпечується герметичність від повітря, сильного вітру або дощу, що в свою чергу дає як значне енергозбереження, так і шумоізоляцію.

Наскільки міцні?

Цапф противовзломной фурнітури

Стійке до різних кліматичних умов та сторонніх впливів покриття поверхонь продукція "Vorne" дає антикорозійний захист, таким чином забезпечуючи самозбереження на довгі роки.

Над вікнами різної ваги були проведені випробування за європейськими стандартами на 10-річну механичну міцність, які продукція "Vorne" пройшла без будь-якої деформації.

Наскільки естетичні?

Цапф противовзломной фурнітури

Фурнитура "Vorne", своїми великими можливостями синхронізованої роботи, дає широкий спектр комбинацій фурнитури. Тому вона виправдовує різні очікування.

Разом із забезпеченням економії місця паралельніми розсувними системами для балконних, терасних дверей і великих вікон, вона надає високий комфорт, а також шумову теплову ізоляцію.

Сумісністю з вігнутими та арочними вікнами забезпечуеться оригінальність в архітектурній розробці та естетичному вігляді.

Наскільки якісні?

"Vorne" якій є лідером в галузі віконних та дверних систем, отримала сертифікати системи менеджменту якості ISO9001:2008, системи екологічного менеджменту ISO14001:2004, системи менеджменту охорони здоров'я на безпеки праці BS OHSAS18001:2007 і заявляє якість, що забезпечує виробництво відповідно до європейських стандартів.

Контактна інформація