Заміна та ремонт фурнітури в металопластикових вікнах і дверях в Дніпрі

Головна / Заміна фурнітури

Часткова або повна заміна фурнітури - це звичайна процедура, що супроводжується якимись моментами, які передбачають участь спеціалізованого майстра. Нерідко власники МП схильні до періодичної заміни цього функціоналу, щоб уникнути випадкових поломок, так як на все механізми існує свій термін служби, заявлений виробником. Ремонт в таких ситуаціях виявиться недоречним, що може спричинити зайві і порожні витрати.

Компанія «Terem-OK» тримає лідируючі позиції серед організацій Дніпра в сфері ремонту та налаштування металопластикових конструкцій. Організація надає кваліфіковані послуги, з наданням гарантії на роботу майстрів протягом 12 місяців.

Заміна фурнітури в пластикових вікнах

Послуга по заміні фурнітури починається з демонтажу старих функціонуючих систем і підготовці до установки нових. Проводиться очищення місць після зняття функціоналу і кріпляться планки - запірні і кутові. Далі встановлюються ножиці - основні і додаткові, а після цього поєднуються і кріпляться петлі. Після закріплення відповідних планок, на завершальному етапі - кріпляться залишилися елементи комплектуючих і далі виконується обов'язкова мастило нового функціоналу і регулювання конструкції.

Варто відзначити, що загальна заміна фурнітури роблять лише у разі повної несправності або - якщо таке завдання поставлене Замовником. У всіх інших, функціонал може бути замінений частково, а значить тільки тих частин, які ремонту підлягати не можуть. У різних виробників фурнітури зустрічаються відмінності, але основна їх частина взаємозамінна і може мати незначні відмінності.

Майстри організації працюють з комплектуючими різних фірм виробників і можуть підібрати подібні частини комплектуючих, навіть у випадках якщо ТМ вже не присутній на Українському ринку виробників фурнітури.

Важливе значення мають і різновиди комплектації фурнітури, що представляє собою заміну базової, на більш прогресивну по функціоналу:

  • противовзломная;
  • ступеневої провітрювання;
  • що містить функцію дитячого замку, а також можлива заміна глухий стулки на поворотну або поворотно-відкидну.

Правильне регулювання і своєчасне сервісне обслуговування, забезпечать більш тривалий термін всіх механізмів МП вікон без частих оновлень.

Заміна фурнітури в пластикових дверях

Більш часте використання МП дверей тягне за собою неодноразові поломки і вихід зі ладу механізмів фурнітури. Компанія «Terem-OK» рекомендує встановлювати комплектуючі на МП двері - більш відомих виробників. Таким чином, можна скоротити режим відвідування майстра на позапланову регулювання.

Основні характерні риси для дзвінка в нашу організацію:

  • двері важко або не щільно закривається;
  • відчувається тертя або скрип, при відкритті або закритті;
  • поворот ручки супроводжується скреготом;
  • потрібна модернізація - з поворотною на поворотно відкидну з режимом провітрювання.

Також можна викликати майстра на заміну фурнітури МП дверей в Дніпрі за номерами вказаними на сайті, для установки, модернізують функціонал, комплектуючих.

Протизломна

Цапф противовзломной фурнітури

Протизломна фурнітура практично не відрізняється від звичайної. Різниця полягає лише в формі цапф і відповідних планок. Цапфи за своїм виглядом нагадують грибок - є ніжка і капелюшок, а відповідні планки влаштовані таким чином, щоб при повороті ручки капелюшки цапф заходили в спеціальне гніздо в відповідної планки.

Така конструкція забезпечує високу безпеку, адже відкрити вікно із захисною фурнітурою зовні не представляється можливим.

Засувка "курця" на балконні двері

Засувка 'курця'

Ця система дозволяє не пропускати сигаретний дим в приміщення, при цьому, самі двері не зачинені, а лише тримається на клямці.

Наша компанія встановлює тільки металеві ручки - саме в їх якості ми не сумніваємося.

Засувка ж підбирається індивідуально до кожної фурнітурі.

Обмежувач відкривання

Види обмежувачів відкриття

Служить для обмеження кута відкриття стулки або балконних дверей, що дозволяє уникнути їх ударів об укоси або про інші предмети, в умовах сильного пориву вітру або протягу.

Ціна у Дніпрі

Ціна на послугу по заміні фурнітури визначається в прайс-листі і позначається Замовником в момент підбору комплектуючих. Також варто відзначити додаткові фактори, що можуть вплинути на підсумковий чек, а саме обсяг послуг, що надаються майстром, на місці виконання робіт. Вартість в такому випадку, буде складатися з:

  • ціна на фурнітуру і комплектуючі;
  • послуг майстра.

З чого можна дуже легко розрахувати власний видатковий бюджет.

Виклик фахівця на вивчення плану робіт - одноразово платний. На етапі ознайомлення, буде складено план дій і позначені матеріали, що будуть потрібні для заміни фурнітури, а також можливих супутніх замін інших комплектуючих. Таким чином, по вторинному приїзду - майстер буде готовий до робіт з належним набором необхідного комплекту для ремонту конструкції.

Менеджери офісу «Terem-OK» допоможуть розібратися з дрібними деталями і поясніть ситуацію в телефонному режимі - в будь-який зручний час.

Переваги та можливості фурнітури Vorne
Контактна інформація