Заміна ущільнювача в металопластикових вікнах і дверях

Головна / Заміна ущільнювача

Існує сукупність обставин при яких визначено ясно, що прийшов час заміни ущільнювача на МП вікнах. Герметизація стулок вкрай важлива функція, і ущільнювачі грають ключову роль в її правильному життєвому циклі. Порушення може проявиться у вигляді протягів через зношування гумок ущільнювача або його погану якість. У тому чи іншому випадку, після виклику спеціалізованого майстра, всі недоліки можна усунути.

Компанія «Terem-OK» на ринку послуг з ремонту металопластикових вікон в Дніпрі вже багато років, і кваліфіковані майстри вміють проводити ремонтні роботи на належному рівні. Кожен виклик майстра на вивчення проблеми, супроводжується точним діагнозом поломок, а також супутніми надійними рекомендаціями.

Як зрозуміти що потрібна заміна ущільнювача

Ущільнювальна гума у вікні

Коли гумка має явні візуальні показники зносу, кожному зрозуміло що потрібна заміна ущільнювача. Але далеко не всі види гумок можуть визначатися таким легким способом. Однак, є й інші прецеденти, що вимагають не заміни, а звичайною правильного регулювання МП вікна або дверей. Діагностика майстра від нашої організації буде найкращим способом визначити причини втрати герметизації і усунути їх.

Спеціаліст по приходу, оглядає проблемні ділянки і визначає чи потрібна заміна ущільнювача. Коли завдання поставлене, роботи по заміні можуть виробитися в день виклику майстра. Компанія забезпечує своїх співробітників необхідним набором ущільнювачів, що підбираються залежно від МП конструкцій. При таких умовах досить практично, коли в приміщенні встановлено кілька видів профілів від різних виробників.

З початком холодних сезонів, наші фахівці визначають якість ущільнювачів шляхом використання тепловізора , який з точністю вкаже на проблемні ділянки. У теплу пору - задіюються інші, але не менш значущі методи дослідження.

Що врахувати при заміні ущільнювача

Види віконного ущільнювача

Практична зміні ущільнювача проводиться тільки цілісним матеріалом, без набору з його складових. Після зміни ущільнюючого контуру проводиться обов'язкова регулювання та настроювання конструкції . Під час виклику майстра можна одноразово перевірити функціонал фурнітури , яку можливо замінити або провести реконструкційні роботи.

З новими прокладками ущільнювачів варто бути більш уважними до відходу цієї частини вікна. На сьогоднішній день існує чимало засобів по догляду, але навіть найелементарніші і звичні, допоможуть істотно продовжити термін служби герметичності МП конструкцій. Зовнішня частина прокладки більш схильна до руйнування і зносу, тому необхідно проводити її своєчасний нагляд, і по можливості обробку.

"Заглушка Домогосподарки"

Схема замера москитной сетки

Один з наших найбільш затребуваних елементів МП вікон є - "Заглушка Домогосподарки", яка виконує функцію захисту від забруднень паза, що знаходиться в нижній частині рами і вічно засмічується, при цьому вимагаючи постійного догляду. Закривши нижній паз цієї заглушкою, можна забути про накопичення в рамі дрібного сміття і пилу і підтримувати чистоту - тільки іноді її протираючи.

Ціна заміни ущільнювача

Фіксована вартість послуг по заміні ущільнювача визначена в прайсах компанії «Terem-OK», але має ряд факторів, що впливають, що можуть бути відомі тільки після візуальної оцінки майстра. Виклик фахівця на вивчення порушень або плановий огляд - платний, але не суттєвий. На кожну послугу з ремонту, вироблену майстрами організації, власники отримують гарантію від 6 місяців і кваліфіковану консультацію по супутньої правильної експлуатації.

Викликати майстра на заміну ущільнювача в Дніпрі в компанії «Terem-OK» - це надійно забезпечити металопластикові вікна та двері добротним ущільненням з компетентною регулюванням.

Контактна інформація