Заміна склопакета у місті Дніпрі

Головна / Заміна склопакета

Калькулятор склопакетів

Склопакет

Формула:

4-(6-24)-4 - формула СТАНДАРТНОГО однокамернова склопакета, (2 скла);

4-(6-16)-4-(6-16)-4 - формула СТАНДАРТНОГО двехкамернова склопакета, (3 скла);

i - енергосбекрегающее нізкоеміссионноє скло ClimsGuard N (виробництво "Guardian");

Solar - енергосбекрегающее нізкоеміссионноє скло ClimsGuard Solar (виробництво"Guardian").

Висоту (у мм):

Ширину (у мм):

Виберіть формулу та розмір

 • Виїзд замірника по місту Дніпро - від 100 грн.
 • Доставка по місту Дніпро - 250-400 грн.
 • Демонтаж і монтаж - від 160 грн.
 • Заповнення однієї камери аргоном - 40 грн.
 • Виробляємо інсталяцію сонцезахисних, архітектурних і ударопрочних плівок.
 • При замовленні склопакета зі складною геометричною формою (а саме: трикутники, арка, замовлення по шаблонах), вартість склопакета збільшується на 30%.

Що таке склопакет і чому важливо правильно його вибрати?

Склопакет для вікон ПВХ складається на 90% зі світлопрозорої частини, яка містить два й більше скла. Проміжки "порожнечі" між стеклами заповнені повітрям або інертним газом. Для того щоб замінити склопакет в пластиковому вікні, змінювати саму раму немає необхідності.

Різниця склопакетів енергозберігаючі та звичайні

Якими функціями може володіти склопакет?

Не так давно виробництво склопакетів володіло тільки малими технічними характеристиками. Але сьогодні прогрес пішов далі і виготовлення склопакетів на замовлення почало супроводжуватись більш цікавими запитами споживача.

Сучасні склопакети визначаються важливими параметрами:

 • мультифункціональні;
 • шумоізоляційні;
 • енергоефективні;
 • протизламні;
 • сонцезахисні та мають інші характеристики, які доповнюються з кожним роком.

Енергозберігаючі склопакети та його переваги

Спосіб перевірки склопакетів на енергозбереження

Для того щоб зрозуміти чи потрібна заміна склопакетів найпростіше застосувати тепловізор, який дасть більш точну картину втрати тепла через часткову віддачу його на вулицю вікнами ПВХ. Також можна перевірити, який у Вас склопакет самостійно. Для цього використовують звичайні сірники або запальничку. Вогонь підкаже про наявність енергозберігаючих характеристик в склопакеті.

Переваги "теплих" склопакетів в:

 • зникненні проблем з конденсатом, а саме зниження коефіцієнта перепаду температур;
 • енергозберігаючий склопакет може бути як одно-, так і двокамерний;
 • напилення запобігає обміну температур не тільки в зимовий, але й літній сезон;
 • енергозберігаючий шар не впливає на зменшення денного світла в приміщенні і склопакет виглядає як звичайне вікно, але при цьому перешкоджає вигорянню побутових речей на сонячних променях;

Звукоізоляція склопакета

Часто потрібна заміна склопакета в пластиковому вікні зважаючи на його низьку шумоізоляції. Тиша і спокій в будинку - це важливі фактори, які впливають на здоровий сон і повноцінний відпочинок, особливо якщо на зовнішній шум ніяк не вплинути. Ефективна шумоізоляція безпосередньо залежить від характеристик склопакета, а підвищити її можна декількома способами:

 • чим більше містить камер склопакет, тим вище звукоізоляція;
 • чим більша різниця дистанцій між стеклами в готовому склопакеті, тим менше буде докучати вуличний шум.

В якому випадку змінюють склопакети?

Існує маса ситуацій коли необхідна заміна склопакета в пластиковому вікні та в деяких випадках цей захід може бути дуже терміновим.

 • Після установки ПВХ, через деякий час відбувається наповнення склопакета вологою і цей сигнал сприяє тому, що потрібен склопакет на замовлення. Розгерметизація часта проблема неякісних вікон. У таких випадках рама залишається на місці, а склопакет підлягає заміні на новий.
 • Бите не склеїти, і при таких обставинах потрібно термінове виготовлення склопакетів. Але рама також залишається незайманою.
 • Якщо власник безперечно вирішив замінити пакет однокамерний на двокамерний, тоді варто замовити склопакет та при цьому врахувати всі додаткові вимоги, щоб забезпечити собі максимальний комфорт на довгі роки.

Виготовлення та продаж склопакетів

Наша організація приймає заявки на виготовлення склопакетів і всі процеси займуть від 4 до 7 днів з моменту підтвердження замовлення. Вікна ПВХ вимагають не тільки якісного виробника і компетентного майстра по установці, але і періодичний огляд фахівця з контролю за конструкцією в цілому, в чому наша організація займає лідируючі позиції в Дніпрі.

Етапи й терміни виготовлення

Після оформлення заявки, виїжджає майстер для вивчення деталей і точних вимірів. Далі Ваш склопакет виготовляється протягом тижня, з урахуванням всіх побажань. Ми самостійно демонтуємо встановлений склопакет і встановимо вже готовий, замість попереднього. За бажанням при виготовленні склопакетів проводиться тонування вікна, яке можливе тільки в виробничих умовах, а також виконуємо заповнення камер аргоном, встановимо енергозберігаючі скла або скла Solar. Всі роботи узгоджуються попередньо з замовником. Для отримання більш детальної інформації, зв'яжіться з нами за номерами на сайті.

Контактна інформація