Віконна ніша отримує завершений вигляд: пластикове вікно + пластикове підвіконня + пластикові відкоси.
Важливий момент якісного ремонту: естетичне та надійне оформлення місця стику відкосу та шпалер за допомогою гнучкого лиштви.
За допомогою цього лиштви (F-образного профілю) під час монтажу пластикових укосів в більшості випадків вдається уникнути псування шпалер якщо в приміщенні вже зроблений ремонт.
Орієнтовний час монтажу укосів для звичайного вікна становить 2-3 години.
Не потрібно додаткових робіт по шпаклівці і фарбування укосів (як у випадку з штукатурними і гіпсокартонними схилами), на які, як правило, йде 3 дня, протягом яких приміщення малопригодно для життя.
Пластикові укоси -додатковий теплоізолятор між кімнатою і вулицею. Крім того, що сама панель термоізоляційна (має стільникову структуру), під нею розташовується утеплювач зони примикання вікна до отвору (мінеральна вата).
Віконна ніша це зона підвищеної вологості через різниці температур зовні і всередині приміщення (особливо в холодну пору року). Пластик не руйнується з часом від конденсату як штукатурка і гіпсокартон. Пластик це синтетичний матеріал, що виключає появу на ньому цвілі і грибка.
При експлуатації вікна, під час відкривання і закривання стулки відбувається мікровібрація віконної конструкції. Якщо вибрати штукатурний або гипсокартона варіант закладення укосів, то через час в районі стику укосу з віконною рамою будуть утворюватися тріщини від вібрації вікна. У них потрапляє конденсат і, в кращому випадку тріщини просто прогресують, а в гіршому, як показує практика - грибок.
Пластикові укоси за своєю суттю є конструкцією що складається з профілів і панелей, що виключає появу небажаних тріщин і, різного виду, руйнувань поверхні укосів.
Укоси з пластика мають глянсову (ідеально гладку) поверхню. Це забезпечує низьку поглинання пилу бруду в результаті чого прибирання та догляд за такою поверхнею максимально прості.
Не вимагають додаткового фарбування, лакування, спеціального догляду, миються побутовими миючими засобами.
Чи не вицвітають, зберігають свій колір під дією ультрафіолетових променів протягом тривалого часу.
Знижують рівень шуму в приміщенні.
Підвищують освітленість кімнати.