Блокують замки BSL і Penkid на вікна для дітей

Головна / Блокують замки

Забезпечити безпеку своїх дітей - є першим завданням відповідальних батьків. Захист для дітей на пластикові вікна встановлюється як за допомогою майстра, так і самостійно керуючись рекомендаціями до монтажу. До того ж дитячі замки на МП вікнах можуть забезпечити повноцінну антивандальную функцію захистивши ваш будинок від грабіжників. Важливе значення при виборі модифікації замку безпеки - це підібрати належну навантаження.

Компанія «Terem-OK» є однією з лідируючих організацій у Дніпрі - по ремонту МП конструкцій. У цій сфері наша організація вже понад 10 років, і забезпечує високий рівень обслуговування Замовників.

У компанії можна придбати комплектуючі та інший необхідний функціонал, для зручної та безпечної експлуатації металопластикових вікон і дверей. На всі роботи наші майстри надають гарантію від 6 місяців, що забезпечує надійність і підтверджує європейські стандарти ведення юридичної практики.

Особливості дитячих замків на МП вікнах

Види дитячих замків на вікна

Захист вікон від відкривання дітьми допомагає батькам концентруватися на інших завданнях, не турбуючись про раптові ситуаціях, які з скороминущої легкістю можуть забезпечити малюки в будь-яку секунду. Замки безпеки вбережуть від несанкціонованого проникнення в будинок через вікна, у відсутності господарів. Тому наша організація рекомендує встановлювати замок безпеки, незалежно є в родині малюки чи ні, і відповідно проводить консультації щодо вибору надійного замку.

Виробників противовзломной системи досить багато, але наша організація після деяких тестувань, визначила кілька - гідних уваги. Видів дитячих замків не багато, тому з цим складнощів у виборі особливих немає.

Віконна ручка з замком

Віконна ручка з замком

Найпоширеніший обмежувач, і має на те - свої причини. Вона є більш надійною перешкодою для розкриття. Перевага і в тому, що замок вмонтований в саму ручку, і не вимагає додаткових втручань в цілісність загальної конструкції МП вікна або дверей. Виробляється в різних навантаженнях і має відмінності в модельному ряді, про що більш детально можна уточнити в «Terem-OK».

Обмежувач з тросом

Обмежувач з тросом

Є більш дитячої захистом і дозволяє відкрити вікно на провітрювання на обмежену відстань, тобто на довжину троса. Таким чином трос фіксує відкриття, але не дозволяє відкрити повністю. Такий вид захисту може витримувати навантаження до 500 кг, в залежності від модифікації і виробника.

Блокіратор - монтується замок на вікно

Має вигляд замку з двома складовими, які кріпляться на стулку, і відповідна частина до рами. Такий функціонал дає можливість відкрити вікно на провітрювання при закритому положенні замка, але не дозволяє здійснити горизонтального відкриття.

Ціна замків

Купити дитячий замок на вікна в Дніпрі можна в нашій компанії. З огляду на достатнього вибору не тільки видів, але і виробників замків - вартість можна визначити тільки в прайс-листі. Профільна консультація менеджера офісу - допоможе визначиться з вибором, а досвід майстрів забезпечить кваліфіковану установку належним чином і з гарантією.

Виклик майстра допоможе вирішити задачу планової перевірки МП конструкцій, яку по можливості проводять 2 рази на рік.

Дізнатися повну вартість замків з установкою зараз - можна по телефону, що зазначений на сайті.

Віконний замок

Віконна ручка з замком і кнопкою (Німеччина)

Колір: білий і коричневий

Ручка з ключем Medos. Ручка з замком ще її називають "антідетка", обов'язково потрібна, якщо в будинку з'явилися діти. Замок, вбудований в ручку, дозволяє зафіксувати її положення, натисканням на кнопку, як при закритому вікні, так і в положенні провітрювання і таким чином обмежити її відкривання. Без ключа таке вікно не відкрити, дитина в безпеці. Ручка з ключем не фіксується у відкритому положенні, тому для балконних дверей, наприклад, щоб не закрив Вас дитина на балконі рекомендуеться використання ручки з кнопкою. Ручка з ключем виконує також функцію базового захисту вікна від злому.

Ціна - 260 грн/шт

Віконний замок

Penkid №1 (Турция)

Колір: білий і коричневий

Замок захист-блокіратор Penkid Sash Jammer на вікна від дітей і злому 7 х 5.5 х 2 см. Дозволяє відкинути вікно для провітрювання, не дозволяє повністю розкрити стулку. Витримує вагу стулки до 250 кг. Замок встановлюється на раму вікна. Підходить для всіх типів вікон (в тому числі на балконні двері), для металопластикових та дерев'яних конструкцій. Замок блокується спеціальним ключем, тому стулку можна розкрити зовні, навіть розбивши скло.

Ціна - 179 грн/шт

Віконний замок

Penkid №2 (Турция)

Колір: білий і коричневий

Являє собою блокіратор розорювання вікна з шпінгалетом, замком і ключем. Встановлюється в низ стулки, закривається на ключ і блокує тільки функцію розорювання вікна. Тільки за допомогою ключа можна повністю відкрити вікно. Основна перевага перед ручкою з ключем - вікно можна ставити на повне і зимове провітрювання не відкриваючи замок, при цьому вікно залишається заблокованим від дітей.

Ціна - 159 грн/шт

Віконний замок

WSL-001 (Україна)

Колір: білий і коричневий.

WSL-001 ORIGINAL - призначений для монтажу на пластикове вікно. Замок на вікна блокує тільки поворотну функцію стулки і допускає провітрювання приміщення при закритому положенні блокіратора. Гарантія безпеки дітей а також додатковий захист від несанкціонованого проникнення в приміщення.

Ціна - 127 грн / шт

Віконний замок

BSL №1 (Німеччина)

Колір: білий і коричневий.

BSL ORIGINAL - призначений для монтажу на пластикове вікно. Замок на вікна блокує тільки поворотну функцію стулки і допускає провітрювання приміщення при закритому положенні блокіратора. Гарантія безпеки дітей а також додатковий захист від несанкціонованого проникнення в приміщення.

Ціна - 137 грн / шт

Віконний замок

BSL №2 (Німеччина)

Колір: білий і коричневий

BSL SASH PRIME - суцільнометалевий, в комплекті до кожного замку йдуть 2 фірмових ключа (один ключ підходить до всіх замків), чотири самореза 38 мм з буром, чотири заглушки, а також 3 підкладки (1 шт - 2 мм, 2 шт по 5 мм .). Встановлюється на будь-яку сторону рами, блокує поворотну функцію, відкидну при цьому залишаючи активної (режим провітрювання).

Ціна - 179 грн/шт

Віконний замок

BSL №3 (Німеччина)

Колір: білий і коричневий

BSL CABLE PRIME - суцільнометалевий, в комплекті до кожного замку йдуть 2 фірмових ключа (один ключ підходить до всіх замків), вісім саморізів 38 мм з буром, вісім заглушок, а також трос. Довжина троса 200 мм, відкривання вікна обмежена 10-15 см. 

Підходить для орних, слайдерного, розсувних, мансардних вікон та ін. Система закриття без ключа, для відкриття потрібен ключ Встановлюється на будь-яку сторону рами, блокує поворотну функцію, відкидну при цьому залишаючи активної (режим провітрювання).

Ціна - 230 грн/шт

Монтаж віконного замка

Монтаж Замків

Майстер виїжджає додому в зручний для Вас час. Монтаж одного замку займає 15-20 хвилин.

Ціна - 65 грн/шт

Контактна інформація